RU PL
Zamów połączenie

DZIEŃ POWSZEDNI KLUBU POMOCY

Poza kolejką
W ciężarówce polskiego przewoźnika na obwodnicy Moskwy przestało działać łożysko w kole. Mężczyzna zwrócił się do Klubu o pomoc. Nie tracąc czasu pracownik organizacji skontaktował się z kierowcą i wysłał po samochód holownik. Następnie uzgodnił z najbliższym punktem serwisowym, aby obsłużył ciężarówkę bez kolejki. Rano przedstawiciel Klubu dowiózł do serwisu wszystkie potrzebne części i już popołudniu kierowca kontynuował dalej swoją podróż.

Problemy z tłumaczeniem
Miesiąc zaczął się nieprzyjemnie dla jednego z polskich szefów firm transportowych, którego samochód uczestniczył w wypadku w Smoleńsku. Na szczęście kierowca nie ucierpiał, jednak potrzebował pomocy w wypełnieniu dokumentów i opłaceniu mandatu. Właśnie wtedy z pomocą kierowcy podążyli pracownicy Klubu Pomocy. Pomogli w przetłumaczeniu i podpisaniu wszystkich dokumentów i zorganizowali przyjazd holownika, który odstawił auto do serwisu. Po dość szybkiej naprawie samochód wyjechał w drogę do Polski.

Współpraca przy naprawie
W samochodzie litewskiego przewoźnika w okolicy Lublina doszło do awarii – w samochodzie pękło koło, co doprowadziło do dodatkowych uszkodzeń auta. Aby uniknąć niedotrzymania terminu dostawy, przewoźnik zwrócił się do klubu i poprosił o jak najszybszą pomoc. Po dokonaniu wspólnych uzgodnień na miejsce awarii wyjechał przedstawiciel Klubu i mechanik. Gdy ten ostatni naprawiał auto, pracownik Klubu znalazł nową oponę i pojechał z kołem do punktu wulkanizacji. W rezultacie po paru godzinach samochód był w pełni gotowy do dalszej jazdy.

Decyzja należy do szefa
Przewoźnikowi z Estonii w Rejonie Czelabińska (Rosja) zepsuł się silnik. Szef firmy transportowej po kalkulacji kosztów naprawy postanowił naprawić ciężarówkę w swoim punkcie serwisowym. Poprosił pracowników Klubu o znalezienie najszybszego i najkorzystniejszego sposobu na dostarczenie jego auta. W ciągu kilku godzin znaleziono ciężarówkę, która przyholowała auto do Estonii.